top of page

Публічна оферта

УГОДА КОРИСТУВАЧА

1. Преамбула. 

Код ЄДРПОУ (ІПН) 3191420940, свідоцтво про державну реєстрацію серії

ААВ 096158 від 21.09.2005, ФОП Дійничко О.В., м Вінниця (далі - «Продавець»).

 

1.1. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються:

- положення Цивільного кодексу України про роздрібну купівлю-продаж;

- Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг»;

- Постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р N 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення»;

- Правила продажу товарів на замовлення та поза торговельними й офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 р № 103;

- Правила продажу товарів поштою, затвердженими спільним наказом Міністерства економіки України і Міністерства транспорту і зв'язку України 11.06.2008 р N 206/699.

 

2. ВСТУП УГОДИ В СИЛУ

3. ПРЕДМЕТ УГОДИ

3.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

3.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару, що також є власністю магазину.

3.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

3.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3.5. Умови поставки окремих товарів, їх вартість, предмет, опис, характеристики, терміни, порядок поставки і оплати, регулюються в Умовах надання товарів (далі - Умови), які викладені в розділі "Оплата і доставка" і можуть складатися для кожного Товару окремо, і є невід'ємною частиною цієї Угоди.

3.6. Всі товари, розміщені на сторінках інтернет-магазину «www.bonka.ua», є сертифікованими на території України. Покупець має право вимагати від Продавця документи. що свідчать про це.

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

4.1. Для оформлення замовлення Покупцеві необхідно зареєструватися на Сайті. Реєстрація відбувається за бажанням Покупця.

4.2. Покупець здійснює замовлення Товару по каталогу Інтернет-магазину і відправляє його Продавцю.

4.3. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і / або характеристик Товару, перед оформленням замовлення, Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

4.4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста і / або код оператора стільникового зв'язку, точний і повну адресу доставки, а так же узгодити з Продавцем бажаний день, час і спосіб доставки.

4.5. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки.

4.6. Покупець не має права відмовитися від доставленого товару, але може повернути товар в порядку розділу 7 даної угоди. При поверненні товару належної якості Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, понесені ним на доставку товару в місто Покупця і повернення товару в місто Продавця по тарифам кур'єрської служби, а також різних комісій за переказ грошових коштів.

 

5. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

5.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону і / або електронній пошті, погоджує додаткові характеристики, комплектацію виробів і їх вартість.

5.2. Продавець зобов'язується поставити Товар відповідно до отриманого замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.

5.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлених виробів їх зразкам в каталозі. Оскільки товари можуть відрізнятися за кольором і іншими показниками від зображення в каталозі, Продавець зобов'язується повідомляти про це Покупця і надавати уточнюючу інформацію будь-яким доступним способом. 5.4. Продавець гарантує відповідність якості товару, що поставляється сертифікатами. 5.5. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Клієнтом при реєстрації / замовленні Товару.

 

6. ОПЛАТА І ДОСТАВКА

6.1. Доставка Товару здійснюється по території України та за її межі.

6.2. Покупець зобов'язується оплатити товар на умовах 100% передоплати, шляхом безготівкового або готівкового розрахунку згідно рахунку, виставленому Продавцем, правильно вказати в замовленні телефон для зв'язку, включаючи код міста і / або код оператора стільникового зв'язку, точний і повну адресу доставки, а так же узгодити з Продавцем бажаний день, час і спосіб доставки. В обумовлений час Покупець зобов'язаний зустріти кур'єра за адресою доставки і прийняти замовлений товар. Якщо в процесі підготовки замовлення до відправки відбулася зміна адреси доставки, Покупець зобов'язаний повідомити про це завчасно, в письмовому вигляді.

6.3. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

6.4. Доставка Товару здійснюється: - Доставка на склад служби експрес-доставки «Нова пошта»;

6.4.1. Доставка на склад служби експрес-доставки «Нова пошта».

Детальніше на сайті: www.novaposhta.ua. При доставці службою «Нова пошта», товари доставляються в представництво «Нова пошта», номер і адресу якого вказувався при оформленні замовлення або був обговорений з Продавцем. Оплата здійснюється при отриманні посилки в представництві служби «Нова пошта» або на умовах передоплати за безготівковим розрахунком.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

7.1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом чотирнадцяти днів з дати отримання товару, за умови, якщо товар не був у вживанні, збереження товарного вигляду, споживчих якостей товару, ярликів, а також подання оригіналу документа, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару .

7.2. Покупець має право протягом чотирнадцяти днів з дати отримання товару обміняти його на аналогічний товар іншого розміру, форми, габариту, фасону, комплектації тощо, за умови наявності такого товару на складі Продавця.

7.3. Покупець зобов'язаний повернути товар належної якості на склад Продавця за свій рахунок. Продавець повертає Покупцю вартість оплаченого товару, за вирахуванням витрат, які несе продавець при відправленні / повернення товару, а також різних банківський комісій за переказ грошових коштів, протягом 7 робочих днів з дати отримання повернутого товару на свій склад.

7.4. При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний. Продавець задовольняє вимогу Покупця протягом 7 робочих днів з дати пред'явлення Покупцем письмової претензії по електронній пошті bonkaofficial@gmail.com

7.5. Після закінчення 14 днів з моменту доставки претензії від Покупця щодо отриманого товару належної / неналежної якості не приймаються.

7.6. Повернення товару в Інтернет-магазин «www.bonka.ua» проводиться за адресою, вказаною Продавцем в письмовій формі.

  

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

8.1. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

8.2. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. В іншому випадку сторони звертаються до суду.

 

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Покупець зобов'язується не здійснювати будь-яку діяльність, яка перешкоджає надання товарів (або роботі відповідних серверів або мереж, які з'єднані з товарами) або порушує їх надання, наприклад розсилка спаму, фіктивні замовлення товару і т.д.

9.2. Покупець погоджується не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не здійснювати торгові операції і не перепродавати товари Інтернет-магазину «www.bonka.ua» для будь-яких цілей.

9.3. Покупець погоджується, що він несе особисту відповідальність (і що Інтернет-магазин «www.bonka.ua» не несе відповідальності перед Покупцем або третіми особами) за будь-яке порушення зобов'язань Покупця, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або шкоду, які може понести Інтернет-магазин «www.bonka.ua»).

9.4. Покупець визнає і погоджується що товари Інтернет-магазину «www.bonka.ua» можуть включати гіперпосилання, що ведуть на інші веб-сайти, до іншого утримання чи ресурсів. Інтернет-магазин «www.bonka.ua» може не мати контролю щодо будь-яких веб-сайтів або ресурсів, що надаються іншими компаніями або особами.

9.5. Покупець визнає і погоджується, що Інтернет-магазин «www.bonka.ua» не несе відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, які покупець може понести в результаті наданої можливості доступу до таких зовнішніх сайтів або ресурсів, або в результаті того, що покупець покладався на повноту, точність та наявність будь-якої реклами, продукту чи інших матеріалів на таких сайтах, ресурсах або за допомогою використання таких сайтів або ресурсів.

9.6. Визнаючи глобальний характер Інтернету, Покупець зобов'язується підкорятися всім місцевим правилам, який регламентує поведінку в мережі і допустиме інформаційний зміст.

9.7. Акцептуючи дані угоди, Покупець висловлює згоду і дозволяє ФОП Дійничко О.В. обробляти свої персональні дані, в тому числі прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, стать, місце роботи і посада, поштова адреса; домашній, робочий, мобільний телефони, адресу електронної пошти, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення.

9.8. Метою обробки персональних даних Покупця бути проведення маркетингових програм, статистичних досліджень спрямованих на поліпшення якості послуг, для проведення просування послуг на ринку шляхом здійснення прямих контактів з Покупцем за допомогою різних засобів зв'язку, включаючи, але не обмежуючись: поштова розсилка, електронна пошта, телефон , факсимільний зв'язок, мережу Інтернет.

9.9 Інтернет-магазин «www.bonka.ua» має право в односторонньому порядку вносити зміни до цієї Угоди. Покупець розуміє і погоджується, що якщо він купує товари інтернет-магазину «www.bonka.ua» після дати внесення відповідних змін до Угоди, інтернет-магазин «www.bonka.ua», буде розцінювати факт придбання Покупцем товарів як прийняття нової редакції Угоди .

9.11.Покупатель погоджується, що Інтернет-магазин «www.bonka.ua» має право направляти Покупцю повідомлення, включаючи повідомлення про внесення змін до Угоди, за допомогою електронної пошти, звичайного поштового зв'язку або шляхом розміщення інформації на Сайті в мережі Інтернет.9.10. Інтернет-магазин «www.bonka.ua» залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також припиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

 

10. ФОРС МАЖОР

10.1 Будь-яка із Сторін звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за цим договором, якщо це невиконання було викликано обставинами непереборної сили, що виникли після укладення цієї угоди. «Обставини Непереборною Сили» означають надзвичайні події або обставини, які така Сторона не могла передбачити або запобігти доступними їй засобами. Такі надзвичайні події або обставини включають в себе, зокрема: страйки, повені, пожежі, землетруси і інші стихійні лиха, війни, військові дії, дії державних органів, а також будь-які інші обставини, що виходять за межі розумного контролю однієї із Сторін. Зміни чинного законодавства або нормативних актів, прямо або побічно впливають на будь-яку із Сторін, не розглядаються як Форс-мажор, однак, в разі внесення таких змін, які не дозволяють будь-якої Сторони виконати будь-які з її зобов'язань за цією угодою, Сторони зобов'язані негайно прийняти рішення щодо порядку роботи з усунення цієї проблеми з тим, щоб забезпечити Сторонам продовження виконання цієї угоди.

payment methods

Обмін та повернення

Перед відправкою товарів ми завжди ретельно перевіряємо їх на відсутність фабричного браку та інших дефектів. Наші консультанти готові надати додаткові виміри та фото, щоб ви дійсно залишились задоволені своєю покупкою.

Якщо з певних причин ви, все ж таки, вирішили повернути або обміняти придбану в нашому магазині річ, необхідно знати наступне: згідно "Закону про захист прав споживача", ви маєте право повернути або обміняти придбані речі протягом 14 днів з моменту здійснення вами покупки (ця інформація вказана в чеку, який в обов'язковому порядку додається до кожної покупки).
 
Обов'язковою умовою обміну і повернення є те, що товар не був у вживанні, і має всі супровідні документи (ярлики, упаковку та ін.), А також наявність чека про покупку товару в нашому магазині. Існує перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) згідно з постановою Кабінету Міністрів України N один тисяча сто сімдесят три (1173-2005-п) від 07.12.2005. Це натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та товари для новонароджених (боді, комбінезони, повзуни, льолі, пелюшки, піжами та інше).

Бажаємо приємних вражень разом з BONKA!

 
bottom of page